WIRTUALNE MIASTO - PROJEKTY NA JAWIE

Wirtualne miasto zbudowane jest z komputerowych modeli domów i zagospodarowania terenu w sposób umożliwiający poruszanie się po nim internautom, jego zwiedzanie, odbywanie interaktywnych spacerów w jego wirtualnej przestrzeni. Tu zobaczysz PROJEKT NA JAWIE! Miasto istnieje wyłącznie w przestrzeni wirtualnej. Można do niego wejść przez Internet i swobodne się w nim poruszać, jak w grze komputerowej.
Zaprojektowany dom, nie będzie już ukryty w niezrozumiałych rysunkach dokumentacji projektowej. Zwiedzając wirtualne miasto zobaczysz PROJEKT NA JAWIE. Animacje i wizualizacje komputerowe pokazujące domy z jego korzystnych widoków, wybranych przez architekta już nie zwiodą nas swoja grafiką. Teraz sami możemy odkryć wszystkie dobre i słabe ich strony. Najpierw odbywamy lot nad zabudową, wybieramy miejsce początku spaceru, a potem idziemy kierując wzrok tam gdzie chcemy, oglądamy domy własnymi oczami, możemy je zwiedzić wewnątrz tak jak podczas rzeczywistego oglądania budynku. Przede wszystkim mamy możliwość zobaczyć przestrzeń domu, w jego relacjach do otoczenia i wewnątrz. Spacer pozwala na uchwycenie proporcji przestrzeni, światła, charakteru wnętrza, dom zobaczyć całościowo.

Poruszamy się własnymi drogami, a nie według z góry zaplanowanej przez kogoś ścieżki. Tak jak w rzeczywistości - nie możemy przenikać przez ściany ani przeskakiwać przez płoty, do domu w trakcie budowy wejdziemy wyłącznie kładką z desek.

Można porównać czy dom, który budujemy na swojej działce, wygląda tak samo jak ten wzorcowy stojący w wirtualnym mieście. Możemy na swojej budowie stanąć z laptopem w tym samym miejscu co i w wirtualnej przestrzeni i sprawdzić, czy to co widzimy w rzeczywistości wygląda tak samo jak w modelu komputerowym. Sprawdzimy czy projekt jest prawidłowo realizowany!

PROJEKTY NA JAWIE pomagają na każdym etapie budowy, przy wyborze projektu, wyborze materiałów budowlanych, sprawdzeniu czy dom jest dobrze realizowany przez wykonawcę.