ZOBACZ DOM I KUP PROJEKT

Wejdź na działkę – wirtualny plac budowy i zobacz jak wygląda stan surowy budynku, czyli jak wygląda jego konstrukcja przed zasłonięciem jej tynkami i ociepleniem. Zobacz gdzie powinny być żelbetowe wzmocnienia, gdzie murowana ściana i jej izolacja, jak powinna wyglądać konstrukcja więźby dachowej. Obiekty są wymodelowane komputerowo w całości w odpowiednim do tego celu stopniu szczegółowości.

PROJEKTY NA JAWIE są prezentacją form4D, która pozwala na analizę jego rozwiązania budowlanego i architektonicznego. Można zobaczyć różnice między projektami, dokonać lepszego wyboru pod indywidualne potrzeby, sprawdzić przed zakupem czy projekt będzie je realizował oraz poznamy rozwiązania jakich nie znaliśmy, jakie trudno było sobie wyobrazić na podstawie rysunków i statycznych wizualizacji. Zobaczenie PROJEKTU NA JAWIE sprzyja decyzjom o budowie nowoczesnych domów, promowania nowatorskich rozwiązań.

Wybór projektu spośród tysięcy oferowanych przez rynek, jest łatwiejszy, wystarczy kliknąć na okienko informacyjne o oglądanym budynku i przechodzimy na stronę katalogu projektów gotowych gdzie jest on prezentowany konwencjonalnie za pomocą rysunków planów i przekrojów. Tam też są szczegółowe dane na jego temat i możliwość dokonania zakupu.